XT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOAW III .. o igri...

Go down

TOAW III .. o igri... Empty TOAW III .. o igri...

Postaj  Admin pon ruj 07, 2009 9:00 pm

TOAW 3, The Operational art of War III je ratna igra na poteze. Obuhvaca vrijeme prije I. svjetskog rata, I. i II. svjetski rat, te vrijeme poslije. Igra se moze igrat u modu Player vs. Player, Player vs. Computer i Preko e-maila.
Igra pruza sate i sate zabave. A kad se igra protiv zivog protivnika (player vs player) postaje puno zanimljivija.

Moze se igrati na 2D mapi i na 3D mapi. Ako se odabere 3D mapa, umjesto vojnih simbola za vojne jedinice na karti su smjestene "figurice" tenkova, aviona, topova....

Igra se moze skinuti sa torrent-a, kupiti, a na netu je i pregrst scenarija za Dl.


TOAW III


Zadnja promjena: Admin; pon lis 12, 2009 1:43 am; ukupno mijenjano 1 put.
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 182
Join date : 01.09.2009
Age : 50
Lokacija : Koprivnica / Budimpesta

http://taurid.blog.hr/

[Vrh] Go down

TOAW III .. o igri... Empty Re: TOAW III .. o igri...

Postaj  Gost sub ruj 12, 2009 5:00 pm

- oWendy -


Prema ovomu što si napiso, djelovala mi je jako zanimljivo pa sam je skinuo i instaliro...
stavio sam 3d pregled mape, i sve mi je djelovalo wauw, ima za birat razno razne ratove...

samo što trebam skužiti kako se ovo ćudo igra, ono znam premještat iz mjesta na mjesto, pa onda idem kao potegnut strelicu od jednog svojeg do jednog neprijatelja, pa imam napad pojedinca ili grupe(naravno to piše na engleskom), i onda se niš ne desi...
evo to sam malo jućer pogledo, ali još nisam skužio kako se igra... nikako da se desi neki napad idt....

vidit ću opet uskoro oko ove igre, kada ulovim više vremena...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

TOAW III .. o igri... Empty Re: TOAW III .. o igri...

Postaj  Admin sub ruj 12, 2009 6:29 pm

oWeNdy je napisao/la:Prema ovomu što si napiso, djelovala mi je jako zanimljivo pa sam je skinuo i instaliro...
stavio sam 3d pregled mape, i sve mi je djelovalo wauw, ima za birat razno razne ratove...

samo što trebam skužiti kako se ovo ćudo igra, ono znam premještat iz mjesta na mjesto, pa onda idem kao potegnut strelicu od jednog svojeg do jednog neprijatelja, pa imam napad pojedinca ili grupe(naravno to piše na engleskom), i onda se niš ne desi...
evo to sam malo jućer pogledo, ali još nisam skužio kako se igra... nikako da se desi neki napad idt....

vidit ću opet uskoro oko ove igre, kada ulovim više vremena...

Unutar igre ( u direktoriju ) imas MANUAL u PDF dokumentu.
Puno je objesnjeno i svakako ,, ako nisi igrao I. i II. dio igre trebalo bi ga malo prouciti.
Igra je NA POTEZE, znaci prvo odigras sve svoje poteze sa svim jedinicama, topnicke i zracne udare te nakon toga (kad si sa svim jedinicama "odradio" napade ili premjestanja) pritisnes na desnoj stani simbol dvije zastavice. Nakon cega ce biti odraden napad po napad sa raportima svakog napada (znaci tvoji i njegovi gubici). Premjestanja radi u realnom vremenu.
Po zavrsetku toga, krece kompjuter u svoja razmjestanja (ako si odabrao igru protiv komap) i napade koje vidis odma kakao ih izvodi, svaki napad na tebe opet izbaciva izvjestaj. To se moze i iskljucit u postavkama pa ne izbaciva nakon svakog napada izvjestaj.

No svakako preporucam da proucis upute.

Inace mod igre odabires na pocetku. Dal ces igrat protiv drugog igraca na kompu, protiv komap ili preko e-maila, no ima opcija komp protiv kompa, to je onak malo za gledat mogucu taktiku.

Jos nesto, ako nisi skuzio, na jednom polju moze bit vise jedinica, no vidljiva je samo jedna, klikom misa na jedinicu je selektiras, vise klikova na isto polje odabire drugu jedinicu na tom polju ako je ima.
No i to je opisano u prilozenom PDF-u.

Misije mozes i skinut sa interneta ili ih u prilozenom editoru napravit, na gotovoj ili svojoj mapi koju takoder unutar editora kreiras.

Ako ces bit za koju partiju ,, javi, pa bacimo preko maila..
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 182
Join date : 01.09.2009
Age : 50
Lokacija : Koprivnica / Budimpesta

http://taurid.blog.hr/

[Vrh] Go down

TOAW III .. o igri... Empty Re: TOAW III .. o igri...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.